MEIE

MEIE foto

Kui Sulle meeldib eneseareng, iseenda proovilepanek ja oma elu muutmine, oled endale leidnud mõttekaaslased. Lottudo Kogemused on blogi, milles keskendume oma mugavustsooni järjepidevale laiendamisele ning enesearengule. Julgustame Sind oma kogemusi jagama ning pakume toetavat keskkonda, et anda unistustele võimalus reaalsuseks saada.

Kirjutame kolme tüüpi postitusi: Mõte, Samm ja Hüpe. HÜPE on kiireim viis mugavustsooni laiendamiseks ning seetõttu kogume sellesse kategooriasse ajamahukamad, keerulisemad või rohkem pühendumist nõudvad väljakutsed. Veidi aeglasem variant rutiinist välja astumiseks on seda teha samm sammu haaval, mistõttu kategooriast SAMM leiad kergemaid väljakutseid. Kategoorias MÕTE vaatame tagasi oma arengule, kui ka minevikus alistatud katsumustele ja pöörame tähelepanu igapäevastele mõtetele.

Meie, Lotta ja Udo, selle blogi autorid, oleme noored, kellele meeldib isiklik areng ja kes jagavad soovi ennast proovile panna. Tänu ühiselt saadud kogemustele oleme arenenud hästi toimivaks meeskonnaks ning meie suhe on seeläbi märgatavalt tugevnenud. Oleme koos ette võtnud mitmeid elumuutvaid seikluseid, millest tugevaima mõjuga oli 8-kuune nullilähedase eelarvega Euroopa avastamine ja seejuures vabatahtliku töö tegemine. Rännaku käigus laienes meie mugavustsoon märkimisväärselt ja seal tekkis ka idee selle blogi loomiseks.

Usume, et piisava toe, tahtejõu ja järjepidevuse korral on võimalik oma elu veelgi meelepärasemaks muuta, sest oleme seda omal nahal tunda saanud. Soovime oma protsessi ka Sinuga jagada ning Su tegemistest samuti osa saada. Kirjuta neist kas postituste kommentaarides või võta meiega privaatselt ühendust e-mailiaadressil lottudoblog@gmail.com.

Meie tegemistega saab end kursis hoida jälgides meie Facebooki lehte, Instagrami ja Twitterit.Liitu ka meie meililistiga, et garanteerida iganädalane lugemismaterjal ning lisainspiratsioon enda mugavustsooniga võitlemiseks!

Lotta ja Udo