Täna on eelviimane täispikk päev siin Aafrika lõuna-osas. Viimastel päevadel on pikemaid väljasõite ja elamusi niivõrd palju olnud, et kohale on jõudnud suuremat sorti väsimus. Ühest küljest tahaks ka siia oma muljed kirja panna, kuid nii absurdselt kui see ka ei kõlaks, lihtsalt ei jaksa. Suunan oma energia päevategemistesse ja hotellituppa jõudes on ainus asi, millest mõelda tahaks, uni.

Täna oleksime pidanud läbima avamere sukeldumiskursuse ning saanud seejärel Two Oceans akvaariumis kogemuse 6-meetrises basseinis koos kalade, raide ja hiidkilpkonnadega. Kuna meie viimased väljasõidud tuule, vihma ja muutlike ilmaoludega tõid kingitusena kaasa väikese nohu, ei ole seetõttu sukeldumine siiski võimalik. Kui eile oli võrratu ilm, siis täna hommikul vaatas vastu udu ja vihmasabin, seega jääb ära ka varuplaan ehk Laudmäele minek. Muus osas on kõik super – väljasõidud on läinud õnnelikult ning avastamist jätkub.

Viimased kolm päeva on olnud seiklusrohked. Käisime ära maailma „serval“ ehk Aafrika kõige edelapoolsemas tipus. Lõunapoolseim tipp on ka üsna lähedal, aga kuna see on nii pisike küla, siis pole sinna mõtet eraldi sõita. Eile tutvusin Aafrika metsiku loodusega safaril ning üleeile käisime merel delfiine, vaalu, hülgeid ja pingviini vaatamas. Just nimelt pingviini, sest end näitas vaid üks ainus lind. Vaalu oli selle eest oluliselt rohkem.

Kõigest hiljem juba lennujaamas või koju jõudes! 🙂

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s