eba
EBA2017

Alanud on Eesti blogiauhindade hääletus (EBA2017) ja blogimaastikul on selleteemalisi postitusi nagu seeni pärast vihma. Ka meie blogi, mis on alles lapsekingades, osaleb sel aastal ning seda uustulnukate kategoorias. Praegu on ideaalne hetk, et teha väike tagasivaade oma kümne kuu pikkusesse blogimisajalukku ja kergitada saladusloori oma lemmikpostituste osas. 

Blogi pidamise aeg on olnud minu jaoks äärmiselt põnev ja seiklusrikas, tõesti tunnen, et mugavustsoon on aina laiemaks veninud ning eks õppetunde oleme me ka saanud. Kirjutamine on mulle alati meeldinud, seda veel eriti teemadest, mis mulle ka südamelähedased on. Selle kümne kuu sisse on jäänud ka üks postitustevaene periood, tänu millele õppisime, et ei tasu endale ka liiga suuri eemärke seada – nagu mitmekordne kogemus näitab, lõpeb see tõenäoliselt läbipõlemisega. Mul on hea meel, et me selle aasta jooksul neid vigu oleme teinud, sest blogimisega on mul kindel plaan ka edaspidi tegeleda ja nüüd teame, mida tulevikus üht- või teistmoodi teha.

 

DSC_0338.JPG

Toon järgnevalt välja need postitused, mille tegemine mulle enim meelde on jäänud. Enamasti nende postituste tegemine ei seisne ainult maha istumises ja kirjutama hakkamises, tihti eelneb sellele ka ettevalmistusprotsess ja enese leidmine mõnest täiesti uuest situatsioonist.

Kõige liigutavam oli minu jaoks intervjuu kodutuga. Selleks, et see noormees leida, sõidutati mind läbi linna, räägiti kodutute elust ja näidati nende meeliskohti päeva veetmiseks. Kuna ma ei tundud end noormehe seltsis turvaliselt, oli see päris korralik eneseületus ning oli tükk maad tegemist, et ta mind usaldama panna. Tulemus oli igati seda väärt ning ilmselt on tegu meie kõige loetuma postitusega – see ilmus ka Delfi Noorte Hääles, saades seal 12 000 lugemist. Eriti südamelähedaseks muutus lugu minu jaoks alles nädal hiljem peale üllatava lõpu saamist, kuid seda loe juba postitusest endast! 😉

Minu üks vaieldamatuid lemmikuid on ka Facebooki loosimiste eksperiment, mille raames võtsime Udoga koos osa ühe nädala jooksul tervelt 203-st erinevast auhinnamängust. Oli tükk maad tegemist, et need mängud üles leida ja nädala pärast oli iga kolmas postitus tänu Facebooki algoritmidele mõni auhinnamäng, kuid see oli meeldejääv ja erisugune kogemus.

13711470_10206201506467115_918878582_oKolmandana toon välja hoopis ühe postituste seeria või valdkonna, mis on mulle südamelähedaseks saanud. Olen püüdnud oma tegemiste kõrvalt leida selliseid ameteid, kus ma ise pikas perspektiivis töötada ei tahaks või kus ma end üldse ette ei kujuta ning seejärel võtnud vastavate firmadega ühendust, et paari päeva vältel end proovile panna. Esimesena proovisin ma ära toidupoe kassapidaja ameti ja lühiajaliselt olin ka telemarketeri rollis. Kusjuures üllataval kombel hakkas neist viimane mulle isegi meeldima ning venitasin selle kogemuse kuu aja võrra pikemaks. Järgmine amet on mul välja valitud ja suure tõenäosusega õnnestub mul ühe öö vältel tutvuda kirjakandja tööga. Eks näis, kuhu see tee edasi viib!

Loodan, et meie jälgijate lugemisrõõm on sama suur kui minu blogimisrõõm ja ootus järgnevate postituste osas püsib. Kui tunned, et meie blogi on väärt väikest tunnustust, siis kingi meile oma hääl Eesti Blogiauhindade hääletusel. LottudoBlog on uustulnukate nimekirjas kaheteistkümnes, kõige kergem on see blogiderägastikust leida Ctrl+F abil. Ühelt IP aadressilt saab hääletada 5 korda – kui ühte wifivõrku kasutab veel mõni pereliige, siis saavad ka nemad hääletada! 🙂 Oleme iga hääle eest väga tänulikud!

Milline Lottudo Blogi postitustest Sulle enim korda läinud on? 

12248143_695622350575184_4387970196223090381_o
Aitäh, et oled meiega! Lotta ja Udo

6 thoughts on “Eesti Blogiauhinnad 2017 + lemmikud läbi aegade

  1. Siia blogisse sattusin ma vist facebooki eksperimendi postituse peale. Kõik postitused on teil asjalikud, huvitavad ning hoopis teistsugused kui teistes blogides.

    Jaksu ja huvitavaid ideid teile ka edaspidideks!

    Liked by 1 person

  2. Ma tavaliselt kunagi ei kommenteeri, aga mina ka just tänu EBAle avastasin selle blogi ja NII ÄGE! Tõsiselt motiveeriv blogi minu jaoks, ootan nüüd uusi postitusi ja edu teile 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s